29.01.19

День пам'яті героїв Крут


Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року. Це пам'ятна, однак трагічна для України подія – 5-годинний бій між 4-тисячним підрозділом російської Червоної гвардії під проводом есера Михайла Муравйова та загоном із київських курсантів і козаків "Вільного козацтва", що загалом нараховував від 400 до 800 вояків.

27.01.19

Зотович Злата

Обдаровані діти — майбутнє кожної нації.А юна еліта нашого закладу — гордість Барабойської школи,
добра частина складової іміджу школи та майбутнє держави.

Правильно кажуть, що якщо людина талановита, то талант у неї багатогранний. Однак вона повинна ще зуміти розвинути в собі всі ці дарування, відшліфувати свої здібності і правильно скористатися ними з користю для себе і для людей. Саме такою є наша Злата. 
Вчиться в музичній школі, професійно займається танцями, назвичайно гарно співає, багато читає, а також складає вірші. Дівчинка назвичайно любить те, чим займається. 
Музика - це перша любов, а за нею і саксофон. Грає так, що будь-який музикант позаздрить. А все тому, що музика лине від серця

Я так бачу, я так відчуваю..

Нагорна Яна - учениця 6 класу

“Мій альбом – свідок усього, що я переживаю. Я роблю ескізи подій, де б вони не відбувалися.” (Вінсент Ван Гог)

Яна - вихована, стримана, ввічлива та інколи сором'язлива дівчинка. Любить грати в розвиваючі та цікаві ігри. Має багато друзів в школі. В класі Яна активна,завжди доможе, відповідальна, а також голова "Прес-центру".Улюблений предмет у школі - малювання. І це не дивно, адже дівчинка дуже гарно малює. Познайомимось з деякими роботами

21.01.19

Гарна музика - найкраща таблетка від депресії

Топал Ілля -учень 6 класу

Хороший музикант - той, хто не тільки професійно складає або виконує музичні твори. Це людина, яка вміє за допомогою музики висловлювати думки та ідеї, передавати настрої, викликати емоції .Не варто забувати, що музика - це в першу чергу мистецтво, а значить, музикант - професія творча. Творчі люди особливі, ними складно керувати і майже неможливо щось від них вимагати.

Ловись, рибко, велика й мала

Будніченко Олександр - учень 6 класу

Згідно зі статистичними даними, більшість людей, які досягли в своєму житті визнання (до них можна зарахувати бізнесменів, успішних політиків, а також вчених), були завзятими рибалками. Багато з них переконані, що стали успішними завдяки цьому захопленню. 

Як ми відпочиваємо

Чай - це завжди хороша ідея, а особливо взимку, коли на вулиці холодно. Ми вирішили поєднати чаювання з іграми, щоб було цікавіше. Вони домогають трішки "перезавантажитись", відпочити на перерві і , водночас, розвивають моторику, самостійність, а також інтелект.
Дітям подобається, а це головне.

20.01.19

Поезія — свобода серця

Панашенко Вероніка - учениця 8 класу.

Вероніка - старанна учениця, учасниця шкільних і районних олімпіад з української мови та літератури. Цього року зайняла ІІ місце в ІІ етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Бере активну участь в громадському житті школи, відповідальна , творча. Назвичайно любить поезію, складає власні вірші. 

17.01.19

Як ми до Дня позитиву готувались..

Покрутись, посміхнись, позитивом поділись!

Позитив – це доброзичливість, позитивне світосприйняття і радісний спосіб життя.Бути щасливим – це мистецтво!  

14.01.19

Не поет, у кого думки не літають вільно в світі, А заплутались навіки в золотії тонкі сіті...(Леся Українка)

Леся Українка. Життя поетеси, її мужність і сила духу. "Давня казка"

Хто хоче розуміти поета,
 мусить піти в його країну.
Гете

Саме під такою назвою 31 жовтня у 8 класі відбувся відкритий урок з української літератури.

09.01.19

Талановита людина - талановита в усьому

Зотович Злата - учениця 8 класу

Надзвичайно любить співати, танцювати, грати на музичних інструментах. Без неї не обходиться жодне свято в школі. А ще Злата полюбляє складати вірші. Ось один з них